Liczba odwiedzających

czwartek, 5 maja 2011

ajlikeajlikeajlike YOU!




if you don't aim at anything you achieve nothing
/jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz./






Nigdy już nie powiem `nigdy`, chociaż tak często gubię się we własnych słowach i myślach. Zbyt często podejmuję nie przemyślane decyzję, których po głębszych zastanowieniach żaluję, ale jestem tylko człowiekiem i zrobie jeszcze miliardy błędów mniejszych i większych no bo przecież nie ma idealnych ludzi.
 
+ jeszcze 3 dni chillout.u i szkoła jeje kocham to <3


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz