a man who knows he is a fool is not a great fool
/człowiek, który wie, że jest głupcem, nie jest taki głupi./
09;40 musiałam już wstać,bo tato mnie zbudził. 6 godzin snu to dla mnie za mało.Wczoraj fajnie było.Szkoda ,że tak krótko.A tak po za tym `będzie dobrze`, musi być dobrze. I skończył mi się długi weekend, a ja ani nic nie umiem ani nie mam zamiaru umieć. Idę zawijać bo zaraz jedziemy do Zoo.
+no to chyba będe chora.
Miłego dnia ;)
wielki pędzel.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz