Liczba odwiedzających

sobota, 7 maja 2011

7.05



 it is never too late to mend
 /nigdy nie jest za późno, żeby się poprawić./





13;08 a ja wstałam dopiero 10 minut temu.Idę się wykąpać,wskoczyć w mundur i jedziemy się bawić do Golanki (;.Tylko Grzesiu potrafi mieszkać w puszce coca-coli i jest uodporniony na cocacoliozę.a Ola lubi rozkminiać,że wczoraj było wczoraj a dzisiaj bedzie dzisiaj jutro jest dzisiaj a wczoraj było jutro ;d6.05.11 odkryliśmy dokąd teleportuję się kosa !
Miłego dnia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz