it is never too late to mend
/nigdy nie jest za późno, żeby się poprawić./
13;08 a ja wstałam dopiero 10 minut temu.Idę się wykąpać,wskoczyć w mundur i jedziemy się bawić do Golanki (;.Tylko Grzesiu potrafi mieszkać w puszce coca-coli i jest uodporniony na cocacoliozę.a Ola lubi rozkminiać,że wczoraj było wczoraj a dzisiaj bedzie dzisiaj jutro jest dzisiaj a wczoraj było jutro ;d6.05.11 odkryliśmy dokąd teleportuję się kosa !
Miłego dnia :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz